שרתים -  DataCenter.co.il  
  אודות החברה
  אודות הטכנולוגיה
  הצוות המקצועי
  למה DataCenter
  לקוחות נבחרים
  מצגת דאטה סנטר

אודות הטכנולוגיה

מרכז אחסון הנתונים של InterSpace הממוקם בעמוד השידרה של הרשת תוכנן לתצורת התפעול האמינה ביותר. המבצר הבנוי הבטון מזוין המוגן מפגעי מזג האויר או מפגעים אחרים.
מערכת האבטחה הקשוחה שלנו מתירה כניסה אך ורק לבעלי ההרשאות המתאימות.
הכניסה לבנין בו מאוכסן המידע מאובטחת ושמורה לבעלי תגים מסווגים בלבד, כשהכניסה לחדר בו מוצבים השרתים אפשרית רק לבעלי סיווג גבוהה במיוחד המתבצע על-ידי סריקה ממוחשבת של כף היד.

הכניסה דרך רשת האינטרנט מאובטחת בצורה ייחודית בעזרת מערכות מתקדמות המרחיקות ממאגרי המידע המאוכסן כל מי שגישתו אינה מאושרת ע"י בעל המידע.
מהנדסי הרשת מנטרים את מערכות האבטחה 24 שעות ביממה.
הגישה אל המערכת המרושתת מוקפדת ונבררת מקרוב ע"י מערכות ניטור ואבטחה מהקשוחות, וזאת על מנת להבטיח את פרטיות המידע המאוכסן.

תקשורת גלובלית

פריסה:
חוות שרתים של InterSpace מבוססת במוקד התקשורת של ענקית התקשורת היפנית NTT . זו האחרונה רכשה את תשתית חברת Verio ובכללם את חוות השרתים הממוקמת בשדרת האינטרנט המרכזית ובסמיכות לצומת התקשורת MAE/ East שבחופה המזרחי של ארה"ב. בסה"כ מקושרת הרשת ל100 צמתות תקשורת מרכזיות, בניהם:,LINX, MAE West, MAE East, NY NAP & PAIX AADS-Chicago וכן ל80 נקודות Peering פרטיות .

רשת תקשורת זו הנה רשת עולמית-
Gobal Tier-1 המקשרת קווי OC3, OC12, OC48 למעגלי רשתות ייעודיים בצפון אמריקה, אירופה, ואסיה. רשת זו מקושרים מרכזי התקשורת של יפן וארה"ב בקו ייעודי של 1.5Gbp/s . קווי התקשורת המקשרים את הרשת הצפון אמריקאית לארה"ב עולה על 2.5Mb/s . קישוריות זו מבטיחה רמה גבוה ביותר של נגישות של האתרים המתארחים בחוות השרתים מרוב נקודות הגישה בעולם, וזמני תגובה מצוינים.

שרידות: נקודות המפגש בין חלקי הרשת תוכננו באפן הממקסם את שרידותה (redundancy). כל צומת תקשורת בנויה משני נתבים מרכזיים המחוברים למתגים חלופיים ולשתי רשתות פנימיות חלופיות. התוצאה הנה שילוב אופטימלי בין הרשתות החיצוניות לפנימיות והשגתה של Layer 3 Redundancy . בחוות התקשורת הנתבים הנם מסוג Cisco 12000 series Gigabit Switch וכן נתבי Juniper Networks M40.
 
 
English צור קשר תמיכה שירותים ופתרונות אודות דומיין אחסון אתרים שרתים