שרתים -  DataCenter.co.il  
  אודות החברה
  אודות הטכנולוגיה
  הצוות המקצועי
  למה DataCenter
  לקוחות נבחרים
  מצגת דאטה סנטר

למה DataCenter?

אם לארגון שלך דרושה סביבה בטוחה, התומכת ומתחזקת אפליקציות אינטרנט קריטיות, עליך לוודא שהמערכות ושרתי האינטרנט של הארגון שלך מבטיחות רמת אמינות וביצועים ללא פשרות. מיקום, קישוריות ותחזוקת השרת בסביבה מקצועית, יאפשרו לך חסכון במשאבי זמן וכסף, וכמובן - שקט נפשי.

אירוח שרתים בדאטה סנטר ישראל יקנה לך:

1. אמינות
לא משנה כמה יפה ומושקע האתר שלך כל עוד הוא אינו זמין כיוון שהשרת שלך אינו עומד בעומס. המערכות של DataCenter.co.il תבטיח לך מקסימום יציבות ואמינות. האתר שלך מבוקר ומפוקח על ידי מערכות ניטור מתקדמות מסביב לשעון ואנשי ניהול ובקרת מערכות.

2. נגישות
העובדה שאתה רואה את האתר שלך זמין על שרת מקומי במשרד שלך, לא מבטיחה שהוא נגיש לקליינטים שלך ברחבי העולם. אירוח השרת שלך באחד או יותר מחוות השרתים של DataCenter.co.il תבטיח לאתר שלך נגישות מרחבי העולם. אנו מתחייבים ל up-time גבוה של האתר שלך, התחייבות זו היא המתקדמת ביותר בעולם.
אחסון שרתים זה רק עם דאטה סנטר ישראל

3. גמישות
אם האתר שלך דורש מורכבות טכנולוגית, אירוח אתר ב- web hosting מסורתי עלול להגביל את יכולותיך. שרת ייעודי (dedicated server) ב- DataCenter.co.il יכול להבטיח לך גמישות מרבית. תוכל בקלות להתקין עליו תוכנות מתקדמות למסדי נתונים, למסחר אלקטרוני, מערכות אינטראנט ואפליקציות שונות עוד.

4. חיסכון במשאבים
במקום שתשקיע בחומרה, בתחזוקה שוטפת של שרת ובמהנדסי מערכת, אירוח השרת שלך ב DataCenter.co.il יאפשר לך להשקיע יותר משאבים בפיתוח האתר ובאפליקציות שלך. אנו נשחרר אותך להתמקד במשימות החשובות לארגון שלך. תן לאנשי המקצוע ולמערכות שלנו לעבוד בשבילך ולחסוך לך זמן וכסף.

5. ניסיון
לעצמך את האפשרות למקצועני DataCenter.co.il מקבוצת אינטרספייס, חמש שנות ניסיון באירוח אתרים, טיפול בשרתים וניהול שרתי DNS. בהצטרפותך למעגל לקוחותינו, תבטיח להשתמש בניסיון שלנו. צוות המומחים שלנו ישמח לעמוד לרשותך לצרכיי יעוץ בנושאי מערכת ואפליקציות.

6. ביצועים
DataCenter.co.il בנוסף לחוות השרתים בישראל, בשיתוף פעולה עם חברת NTT, ענקית התקשורת היפנית, מארחת ומתחזקת שרתים במרכזי התקשורת הגדולים בעולם. לאתרים הדורשים רמת נגישות גבוה במיוחד ניתן להתאים מערכת שכפול והאצת תכנים שתשרת גולשים מרחבי העולם.

7. שירות
DataCenter.co.il הינה בראש ובראשונה חברת שירותים הבנויה על מוכוונות לקוח. צוות העובדים מתחייב להקשיב לך הלקוח, ללמוד את צרכיך ולהתאים לך את הפתרונות הנכונים. גם אם בטווח הקצר לא תמיד מאמצים אלה יתורגמו לרווחים גדולים, אנו משוכנעים שלטווח הארוך תצטרף למעגל לקוחותינו הנאמנים.


ב- datacenter.co.il תמצא צוות מקצוענים שיעמיד לרשותך שנים של ניסיון מקצועי בתחומי תקשורת נתונים ותפעול מערכות שרתים. בבניית ה datacenter הושקעו משאבים רבים בפיתוח התשתיות על מנת להבטיח שסביבת השרת של הארגון שלך תהנה מרמת נגישות גבוה במיוחד.
 
 
English צור קשר תמיכה שירותים ופתרונות אודות דומיין אחסון אתרים שרתים